
Електрична плита одноконфорної дисків RAF-8010A
380 ₴
- В наявності
- +380 (66) 516-60-02
Електрична плита одноконфорної дисків RAF-8010A
Одноконфорна електроплита з дискич нагрівачем з високоякісної сталі має переваги з мобільністю, завдяки компактним розміром, її зручно перевозити і встановлювати не потрібно особливих навичок, адже її продуктивність залежить тільки від наявності мережі електропітання. Регулювання відбувається за допомогою механічного перемикача.
Електрична однокімнатна плита RAF з регулюванням потужності
Переваги:
- Електрична варкова поверхня
-Світовий індикатор (включення / вимикання)
-Рільні ступені нагріву
- Протинені ніжки
-Поправляти механічне (5 режимів)
- Зашита від перегріву
-Авто-термостат
Настільна електропліта з нержавіючої сталі
Характеристика:
- Кількість конфорок: 1
-Дуже проста і легка очищення
Питання: 220-240 У ~ 50/60 Гц
-Мощість: 1000 Вт
-Розмір плитки: 24 х 26 х 6см
-Розмір коробки: 37 х 23 х 5,5 см
-Вес: 1,45 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAF |
| Країна виробник | Китай |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматика закипання | Ні |
| Можливість вбудовування | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Захист від перегріву | Ні |
| Звуковий сигнал | Ні |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Кришка | Немає |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Покриття корпусу | емалева фарба |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Секція для посуду | Ні |
| Таймер | Ні |
| Терморегулятор | Ні |
| Функція автовідключення | Ні |
| Годинник | Ні |
| Електропідпал | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 60 мм |
| Глибина | 215 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
- Ціна: 380 ₴


