Електрична плита одноконфоркова спіральна RAF-8010B
Одноконфоркова електроплита зі спіральним нагрівальним елементом із високоякісної сталі має перевагу мобільності, завдяки компактним розмірам, її зручно перевозити й встановлення не вимагає особливих навичок, адже її працездатність залежить тільки від наявності мережі електроживлення. Регулювання відбувається за допомогою механічного перемикача.
Електрична однокомфоркова спіральна плита RAF з регулюванням потужності
Переваги:
-Електрична варильна поверхня
-Світовий індикатор (вмикання/вимикання)
-Розличний ступінь нагрівання
- Прогумовані ніжки
-керування механічне (5 режимів)
-Зашита від перегрівання
-Автотермостат
Настільна електроплита з неіржавкої сталі
Характеристика:
-Обічна кількість конфорок: 1
-Дуже просте та легке очищення
-Живлення: 220-240 В ~ 50/60 Гц
-Мочність: 1000 Вт
- Розмір плитки: 23 х 26 х 6см
- Розмір коробки: 37 х 23 х 5,5 см
-Вага: 1,25 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAF |
| Вид плити | Настільна |
| Варильна поверхня | електрична |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 100 Вт |
| Клас енергоспоживання | A |
| Таймер | Ні |
| Функція автовідключення | Ні |
| Звуковий сигнал | Ні |
| Автоматика закипання | Ні |
| Терморегулятор | Так |
| Годинник | Ні |
| Захист від дітей | Ні |
| Захист від перегріву | Ні |
| Кришка | Немає |
| Секція для посуду | Ні |
| Покриття корпусу | емалева фарба |
| Електропідпал | Ні |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Можливість вбудовування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Глибина | 215 мм |
| Вага | 1.2 кг |
- Ціна: 365 ₴







