
Бінокль водонепроникний Canon 20x50 тактичний Потужний Чорний
1 080 ₴
864 ₴
- В наявності
- Код: CANON
- +380 (66) 516-60-02
Бінокль водонепроникний Canon 20x50 тактичний Потужний Чорний
Професійний Бінокль 20x50 має діаметр лінз 50 мм, збільшує у 20 разів, поле зору: 122м x 1000 м (ширина видимого поля x відстань до об'єкта) побудований за класичною Porro — схемою, характерною ознакою якої є зміщення об'єктива приладу відносно осі окуляра. Таке рознесення оптичних каналів дає змогу приладу видавати намастеру максимально якісне, яскраве зображення.
Оптична начинка приладу містить призми з оптичного скла ВАК4 і лінзи з багатошаровим просвітлювальним покриттям. Потужні 50 мм вхідні лінзи бінокля, здатні зібрати достатню кількість світла для спостережень навіть у похмурий день і умовах недостатньої освітленості. Прумоване складання бінокля надійно захищене міцним корпусом з алюмінієвого сплаву.
Для полегшення ваги бінокля об'єктиви виготовлені з ударостійкого пластику.
Переваги:
- Яскраве, чітке зображення
- Лінзи з багатошаровим просвітлювальним покриттям і об'єктиви великого діаметра забезпечують дуже яскраве зображення
- Ідеальний як для світлої пори доби, так і для глибоких сутінків.
- Металевий, погумований корпус
- Вологозахищений, ударостійкий. Не ковзає в руках
- Діапазон робочих температур (-40°... +50°С)
- Витримує жорсткі кліматичні умови
Характеристики:
- Тип: Професійний Бінокль/тактичний Бінокль для полювання
- Збільшення на: 20 крат.
- Діаметр об'єктива: 50 мм.
- Діаметр окуляра: 23 мм.
- Кут огляду: 8.2 град.
- Мінімальна дистанція фокусування: 5м.
- Розмір товару: 19cм x 17.5cм.
- Розмір упаковки: 20см x 20см x 8см.
- Вес товара: 790г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Бінокль |
| Призначення | Загального призначення |
| Тип кратності | Змінна |
| Мінімальна кратність | 10 х |
| Максимальна кратність | 20 х |
| Фокусна відстань | 1200 мм |
| Діаметр об'єктиву | 70 мм |
| Матеріал корпусу | Прогумований пластик |
| Колір | Чорний |
| Водостійкість | Так |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 195 мм |
| Висота | 80 мм |
| Вага | 0.8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 864 ₴









