Радіоприймач колонка NEEKA NK-204 USB на акумуляторі з флешкою
Радіоприймач NK-204-203-202RB Neeka
NK — Компактний радіоприймач 5 діапазонів: FM/TV/MW/SW1-2. Ручне настроювання радіостанцій. Є можливість під'єднання навушників, можна слухати радіо через навушники. Висока чутливість, гарне та впевнене приймання в місті та за межами міста. Працює від акумулятора до 5 годин безперервної роботи та заряджається від мережі 220 В (Шнур у комплекті).
Характеристики:
- Радіоприймач 5 діапазонів MW/FM/TV/SW1-2
- FM: 64-108МГц;
- MW: 53-160 КГц;
- SW1: 3.4-10МГц;
- SW2: 10-22 МГц;
- USB/SD CardReader;
- Аудіовихід (навушники);
- Вбудований акумулятор: 1000mAh;
- Заряджається від мережі 220 В;
- Індикатор заряджання;
- Вихідна потужність: 3,5 Вт;
- Динаміки: 1 шт;
- Шнурок для руки;
- Телескопічна антена.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Neeka |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Особливості | Вихід на навушники |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип | Приймач |
| Тюнер | Аналоговий |
| Колір корпусу | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 250 г |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 480 ₴




