
Електропростирадло електричне простирадло з обігрівом Electric Blanket 150х170 см
1 145 ₴
- Немає в наявності
- Код: 212121
- +380 (66) 516-60-02
Електропростирадло електричне простирадло з обігрівом Electric Blanket 7421 150х170 см
Електропростирадло Electric Blanket 7421 150х170 см
- Електропростирадло Electric blanket 7421 150х170 см, — безпечне й економне, зігріє в холодну пору року.
Електричне простирадло використовується для сну в холодному приміщенні, для прогрівання ліжка перед сном і навіть як килимок для дитячих ігор на підлозі.
Електронагрівальне простирадло стимулює кровообіг, пом'якшує больові відчуття, а також позитивно впливає під час простудних захворювань.
Рекомендується прати в делікатному пранні за 40 °C. Не відбілювати та заборонений режим віджимання в центрифузі. Не можна прасувати укривало. Заборонене також хімічне чищення.
Виготовлений із м'якого та приємного на дотик поліестеру, який можна легко почистити після вимкнення терморегулятора та кабелю живлення.
Застосування електропростирадло:
Електропростирадло лягає на матрац так, щоб коли Ви лежатимете, голова не лежить на електропростині. Далі застелити електропростирадло звичайного простирадла,
Перед сном за 15-30 хвилин увімкніть електропростирадло на 2 режими роботи перемикачем і накрийте ковдрою. За ці 15 хвилин електропростирадло зігріє ліжко, і Ви зможете лягти в приємно зігріте ліжко! Як летлі — переведіть перемикач на 1 режим роботи (щоб не було занадто жарко) і спите на здоров'я!
Електропростирадло забезпечує комфортні умови для відпочинку. М'яке тепло, рівномірно розповсюджуючись по всій поверхні виробу, чинить заспокійливу дію, знімає напруження в м'язах.
Прати простирадло можна.
У режимі 1 (режим сну) електропростирадло нагрівається до 35-40 градусів і споживає всього 70 Вт;
у режимі 2 (режим прогрівання) електропростирадло нагрівається до 45-55 градусів і споживає 130 Вт.
* Колір і відтінок виробу на світлині може відрізнятися від реального.
Температура регулюється.
Працює від мережі 220 В.
Характеристики:
- Призначення: для прогрівання ліжка перед сном, для дитячих ігор на підлозі, для сну в холодному приміщенні;
- Розміри: 150 х 170 см;
- Живлення: Мережа 220 В;
- Стимулює кровообіг;
- Колір: Білий, синій;
- Споживана потужність: 86 Вт;
- Довжина кабелю: 100 см;
- Плавний регулятор температури;
- Пом'якшує больові відчуття;
- Позитивно впливає на застудні захворювання.
Комплектація:
- Електропростирадло;
- Сумка.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Electric |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Максимальна температура нагріву | 55 град. |
| Мінімальна температура нагріву | 35 град. |
| Час нагріву | 3 хв |
| Розмір | Двоспальний |
| Довжина | 160 см |
| Ширина | 150 см |
| Товщина | 1 см |
| Машинне прання | Ні |
| Функція автовідключення | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Максимальний час установки таймера | 0 хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 120 Вт |
| Довжина шнура | 1 м |
| Колір | Блакитний |
| Вага | 950 г |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Тип | Електричні простирадла |
- Ціна: 1 145 ₴


