Складний ніж з відверткою - Багатофункціональний пристрій
Складна ніжка належить до класу багатофункціональних пристроїв, оскільки вона відверта. Невід’ємним, обов’язковим атрибутом у биті кожної людини є ніж. У всіх галузях діяльності людини використовують ніжку. Складний характер пристрою забезпечує зручність експлуатації. Складна ніжка має багато функцій.
Пристрій не належить до холодної зброї, його можна використовувати для різних цілей. Відкривальна кулька використовується для пляшок і банок. Виробництво дуже корисне в польових умовах. Туристи, альпіністи, рибалки використовують ніжні об’єкти.
Переваги ніжика:
· складний характер пристрою;
· зручність застосування;
· міцність і надійність конструкції;
· багатофункціональність;
· універсальність застосування в будь-яких умовах;
· довговічність експлуатації.
Високопровідний ніж є гарантією незмінної експлуатації. Рукоятка пристрою дуже зручне, ніжку зручно лягає в руці.
Вибирайте якісні і довговічні, використовуючи складні ніжки в магазині Опт за найнижчими цінами.
Складний ніж 005 з отверткою.
Ніж з бітами і відкривкою для пляшок.
Характеристика:
Довжина леза: 8 см.
Довжина ручки: 11 см.
Типи бітів:
Плоська CR-V7
Плоська CR-V5
Хрестова CR-VPH1
Хрестова CR-VPH2
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина у складеному стані | 11 см |
| Довжина ножа | 190 мм |
| Довжина рукоятки | 110 мм |
| Заточка леза | Одностороння |
| Призначення | Повсякденний |
| Особливості | Відкривачка для пляшок |
| Стан | Новий |
| Тип | Складаний |
- Ціна: 445 ₴


