
Машинка закаткова ключ автомат оригінал Продмаш МЗА-П підшипник Черкаси
595 ₴
- В наявності
- Код: 25874
+380 (68) 117-70-60
- +380 (66) 516-60-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Машинка закаткова ключ автомат Продмаш МЗА-П підшипник Черкаси (4332)
Ключ закатковий автомат МЗА — П із підшипником, дуже простий і зручний у використанні.
Виробник Черкаський завод Продмаш. Оригінальна продукція.
Закатковий ключ із підшипником призначений для герметизації скляних банок металевими кришками під час домашнього консервування.
Матеріал: Пластик/Неіржавка сталь.
Інструкція із застосування в пакованні. На підготовлену до закрутки банку з кришкою накладається ключ і міцно притискається до банки. Закручувати ключ потрібно проти годинникової стрілки до клацання (7-8) обертів. Ключ готовий до заходу наступної банки!
Переваги цього закаткового ключа:
1. ключ автомат — дуже простий у використанні.
2. Не має аналогів
3. Якісно та швидко виконує свої функції (виробляється понад 30 років).
4. Закриває всі кришки стандарту СКО 82 (Обічні кришки для консервації)
5. Ключ має підшипник
Більш детальний спосіб застосування й експлуатація описана в техпаспорті — інструкції!
Бажано не допускати проникнення води. Перед початком експлуатації необхідно прибрати з поверхні ключа консервувальне мастило. Після процесу консервування продуктів закаткової машинки необхідно витерти насухо.
Технічні характеристики:
Корпус основа вуглецева сталь Ручка- пластмаса
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Продмаш |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.7 г |
| Висота | 85 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Кількість ручок | 1 |
| Матеріал | Сталь |
| Тип закаточної машинки | Автомат |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 595 ₴





