Ніж мисливський K315A BIG / 31см / 18см / 13см з чохлом
Ніж призначено для полювання і виживання, ніж йде в міцному чохлі
Добре підійде як для мисливців, так і для подорожей.
Характерики:
Довжина 31 см.
Довжина леза 18 см.
Довжина рукостискання 13см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Columbia |
| Країна виробник | Китай |
| Вага ножа | 385 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина у складеному стані | 31 см |
| Довжина ножа | 31 мм |
| Довжина рукоятки | 13 мм |
| Заточка леза | Одностороння |
| Матеріал леза | 440C |
| Матеріал піхов | Нейлон |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Матеріал чохла | Нейлон |
| Призначення | Полювання |
| Поверхня | Глянцева |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 56 HRC |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Колір | Сріблястий |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 400 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 310 мм |
| Товщина леза | 3.5 мм |
| Ширина леза | 32 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 720 ₴


