Ніж для полювання риболовів LL102 14см 6см
Ніж для полювання риболовів LL102 Ніж доброї якості, лекий, компактний
Характерики:
| Довжина ніжки | 14 мм |
| Довжина держака | 6 мм |
| Матеріал леза | Сталева |
| Призначення | Рибалка |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина ножа | 140 мм |
| Довжина рукоятки | 60 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал леза | Сталь |
| Матеріал піхов | Штучна шкіра |
| Призначення | Рибалка |
| Поверхня | Антивідблискова |
| Стан | Новий |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 285 ₴



