
Ніж мисливський G43A 30 см 15,5 см у чохлі
1 370 ₴
- В наявності
- Код: : 5121
- +380 (66) 516-60-02
Ніж мисливський G43A 30см 15,5 см у чохлі
Ніж ідеально підходить для риболовлі, полювання, туризму та походів.
Columbia виробник ножів, інструментів і аксесуарів Tualatin, штат Орегон, був заснований Родом Бремером 1994 року. CRKT пропонує купити широку лінійку спортивних, робочих та професійних ножів та інструментів, призначених для цілей конструкцій. Найноваторські виробники та дизайнери ножів у галузі створили свої ножі, інструменти та аксесуари.ніж тактичний Результат є те, що найгарячіші користувацькі проєкти доступні для споживача ценам.Нож мисливський .ніж мисливський туристичний тактичний із гарної сталі
Характеристики:
Загальна довжина — 30 см
Довжина леза — 15,5 см
Довжина ручки — 12 см
Ширина леза — 37,3 мм
Товщина леза — 4,3 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Columbia |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Призначення | Полювання |
| Матеріал леза | 65X13 |
| Твердість ріжучого леза | 58 HRC |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Довжина рукоятки | 120 мм |
| Довжина ножа | 300 мм |
| Довжина у складеному стані | 30 см |
| Поверхня | Глянцева |
| Вага ножа | 375 г |
| Колір | Білий |
| Заточка леза | Одностороння |
| Матеріал піхов | Нейлон |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал чохла | Нейлон |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 155 мм |
| Ширина леза | 37 мм |
| Товщина леза | 4.3 мм |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 405 г |
- Ціна: 1 370 ₴


