Органайзер для автомобіля ART-7369/GG-21 у багажник на 3 відділення Чорний
Сумка-органайзер у багажник автомобіля допоможе вам зручно та компактно розмістити всі необхідні речі в одному ергономічному контейнері, водночас не займаючи багато місця в машині. З такою сумкою буде комфортно подорожувати, проводити час на відпочинку або пікніку, вирушити в тривалу поїздку. сумка Supretto
Органайзер чудово підійде автомобілістам, які часто перебувають у роз'їздах. Одночасно місткий і компактний органайзер, що складається з 3 відділень. На внутрішній частині бічних відділень є 2 маленькі кишеньки. Дуже практичний: темний, немазкий, міцний.
Переваги сумки-органайзера:
- Матеріал сумки зроблений із водостійких і термоізолювальних тканин, які захистять ваші речі від вологи та високих температур.
- Завдяки додатковим відділам, всі необхідні речі можна правильно організувати. У трьох секціях можна розмістити спортивне спорядження, рюкзаки, книги, харчові продукти.
- Зовнішні кишені дадуть змогу зберігати дрібні потрібні речі.
- Міцні вбудовані ручки допоможуть із легкістю переміщати органайзер у потрібне місце.
- Для комфортного зберігання сумку можна скласти в гармошку.
- Органайзер легко чиститься.
Характеристики сумки-органайзера:
- Матеріал: полотно-тканина
- Розміри в розкладеному вигляді: 54 х 24 х 33 см
- Розміри кишень: 16 х 10 х 0.5 см
- Вага: 300 г
- Тип товару: органайзери в машину
- Розміри в пакованні: 34 х 35 х 3 см
- Вага в упаковці: 310 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип аксесуара | Полиця багажника |
| Матеріал | Текстиль |
| Кількість відділень | 3 |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 540 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Висота | 330 мм |
| Об`єм | 45 л |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | 090 |
| Виробник | ART |
| Сумісність з маркою | Proton |
Інформація для замовлення
- Ціна: 245 ₴







