Шафа-органайзер тканинний портативний UKC Storage Wardrobe KM 105 Бордовий
Якщо Ви часто відпочиваєте на дачі, проживають на знімній квартирі купувати звичайну дерев'яну важку шафу, що не має сенсу. Тканинна складана шафа легко збирається й розбирається, займаючи мінімум місця у квартирі або на дачі. Також його гідно оцінять студенти, які проживають у гуртожитках.
Шафа з тканинним чохлом анітрохи не поступається за місткістю та функціональністю будь-якій іншій шафі з дерева. Він є прекрасним поєднанням оптимальної ціни та якості. Надійна і водночас проста конструкція цієї шафи дає змогу використовувати її повсюдно.
Легко складається й переноситься з місця на місце.
Захищає Ваші речі, взуття та аксесуари від пилу.
Основними перевагами збірної шафи є його невеликі габарити в складеному вигляді, легкі за вагою матеріали, зручність збирання.
Характеристики:
Матеріал: тканина;
Примірні розміри: 106 х 45 х 170 см;
Вага: приблизно 3,5 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 170 см |
| Довжина | 106 см |
| Кількість відділень | 6-10 |
| Матеріал | Спанбонд |
| Призначення | Для одягу |
| Колір | Бордовий |
| Ширина | 45 см |
- Ціна: 790 ₴



