
Машина на радіокеруванні ХРАСНА DRIFTER Turbo з підсвіткою і парою ART 3921
1 595 ₴
- В наявності
- +380 (66) 516-60-02
Машина на радіокеруванні ХРАСНА DRIFTER Turbo з підсвіткою і парою ART 3921 — іграшкова перегонова машинка на радіокеруванні для дрифту з повітряною турбіною.
Модель виготовлена з міцного, безпечного для здоров'я матеріалу. Вона вирізняється здатністю долати різноманітні перешкоди завдяки великим рельєфним колесам. Машинка Light Drifter обладнана потужним двигуном із приводом 4х4. Light Drifter вміє їздити вперед і назад, вправо та вліво, здатна розвертатися на 360 градусів і дрифтувати під кутом 45 градусів. Машинка має спецефекти, які додадуть перегонам ще більшої видовищності: підсвічування, звукові сигнали, імітація вихлопу у формі водяного пилу або пари. Крім пульта керування з додатковими кнопками для керування інтерактивними елементами, машинка додатково комплектується пультом-браслетом, який надає можливість керування жестами.
Модель здатна розвивати швидкість до 20 км/год.
Живлення машинки забезпечується за допомогою літій-іонної акумуляторної батареї 7.4 В (входить до комплекту постачання, разом із зарядним USB-шуром).
Пульт керування живиться від двох батарей типу АА по 1.5 В. Модель комплектується браслетом із вбудованою акумуляторною батареєю і зарядним USB-шнуром.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Автомобіль |
| Вікова група | Від 5 років |
| Масштаб моделі | 1:18 |
| Ліцензійна модель | Ні |
| Колір корпусу | Червоний |
| Тип бездротового зв'язку | ІЧ |
| Частота управління іграшки | 27Mhz |
| Кількість каналів | 2 |
| Радіус дії | 20 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Об'єм двигуна | 0 куб. см |
| Нітродвигун | 0 cxp |
| Максимальна швидкість | 21 км/год |
| Комплектація | KIT |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 4 В |
| Ємність акумулятору | 1300 мА/год |
| Час зарядки акумулятора | 6 годин |
| Час роботи від акумулятора | 120 хв |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 225 мм |
| Висота | 140 мм |
| Вага | 820 г |
- Ціна: 1 595 ₴





