Полиця-шкаф для взуття тканинна UKC A-5 90/56/27 Бордовий
Ми завжди гостро відчуваєте проблему зі зберіганням одягу та взуття, особливо коли немає стаціонарних меблів, звичних для нас меблів, наприклад, на дачі, під час переїзду в гуртожитку або на тимчасові знімні квартири. У цьому разі не обов'язково купувати дорогу, громіздкий шафу, достатньо буде придбати недорогою, але дуже практична тканинна шафа для зберігання речей і взуття на 4 яруси.
Захищає від пилу та вологи
Стелаж обладнаний захисним чохлом від пилу, який захистить взуття від бруду та пилу. Чохол зручно опускати та підіймати, за потреби ви зможете його зняти.
Легко зібрати
Шафа швидко збирається й розбирається, причому без гайок і болтів і без використання інструментів.
Характеристики:
- Матеріал каркаса: металеві трубки + пластик. сполуки;
- Матеріал чохла: спанбонд (легкий, повітропроникний і водовідштовхувальний матеріал);
- Кількість полиць: 4;
- Колір: кавовий;
- Вага: 1 кг.
Розміри:
- Ширина: 58 см.
- Глибина: 30 см.
- Висота: 90 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | шафа для взуття |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма тумби | пряма |
| Форма шафи | прямий |
| Колір | Бордовий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 900 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | сталь покрита порошковою фарбою |
| Полиці | ДСП покрита пластиком |
| Фасади | сталь, тканина |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
| Комплектація | |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Сидіння для взування | Ні |
- Ціна: 690 ₴





