
Термос вакуумний А-Плюс із чохлом 0,75 л металевий
395 ₴
316 ₴
- В наявності
- Код: 10089
- +380 (66) 516-60-02
Термос вакуумний А-Плюс із чохлом 0,75 л металевий
Харчовий термос для напоїв А-Плюс термос із неіржавкої сталі 750 мл. для чаю та кави.
Термос виготовлений з екологічно чистих і якісних матеріалів.
Цей термос зручний і простий у використанні та догляді.
Термос А-Плюс — 1753 750 мл використовується як ємність для збереження температурного режиму рідини. Завдяки термосу ви можете зробити собі прохолодний або гарячий напій і взяти із собою роботу, поїздку, природу. Водночас ви збережете не тільки смакові якості улюбленого напою, але й необхідну температуру. Термос виготовлений із неіржавкої сталі. Має дві кулі, що забезпечує високі показники збереження температури в ємності. Гарний дизайн тільки принесе вам задоволення під час застосування термоса. До всього завдяки тому, що термос виготовлений повністю з неіржавкої сталі, він дуже міцний і ви можете не боятися випадкових падінь термоса.
Тип термоса Питний
Об'єм 0.75 (л)
Помповий механізм Так
Матеріал корпусу термоса Нержавіюча сталь
Матеріал колби Нержавіюча сталь
Колір Сталевий Глянець
Час збереження тепла 10.0 (год)
Час зберігання холоду 10.0 (год)
Підходить для миття в посудомийній машині.
Чохол для зберігання і транспортування Так
| Основні | |
|---|---|
| Тип термоса | Питний |
| Об`єм | 0.75 мл |
| Помповий механізм | Так |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Колір | Сріблястий |
| Ручка | Немає |
| Час збереження тепла | 12 годин |
| Час збереження холоду | 12 годин |
| Кількість чашок | 1 |
| Кількість відділень для їжі | 1 |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Виробник | A plus |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Термос |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 220 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Глибина | 210 мм |
| Вага | 700 г |
| Ширина горловини | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм, л | 0,5 |
| Особливості | Металева колба |
| Кількість в ящику | 30 |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Вид | Питної |
| Мінімальна кількість (Опт) | 1 |
- Ціна: 316 ₴


