Термос вакуумний А-Плюс із чохлом 0,35л металевий
Вакуумний Термос металевий UNIQUE UN-1001 ідеально підходить для поїздок, походів, подорожей або роботи в офісі.
Він виконаний з високоякісної нержавіючої сталі з подвійними стінками, що дозволяє утримувати температуру до 24 годин. Виготовлений з легкого і міцного металу з герметичною ізоляцією.
Виріб має стильний дизайн з матовою поліруванням корпусу. Комплектується знімною кришкою-чашкою з клапаном-поїлкою. В наборі йде зручний чохол з ручками для перенесення. Матеріал Сталь Особливості Металева колба Обсяг 0.35 л
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип термоса | Питний |
| Об`єм | 0.35 мл |
| Помповий механізм | Так |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Ручка | Немає |
| Час збереження тепла | 12 годин |
| Час збереження холоду | 12 годин |
| Кількість чашок | 1 |
| Кількість відділень для їжі | 1 |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Виробник | A plus |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Термос |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 155 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Глибина | 140 мм |
| Вага | 350 г |
| Ширина горловини | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Об'єм, л | 0.35 |
| Особливості | Металева колба |
| Кількість в ящику | 30 |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Вид | Питної |
| Мінімальна кількість (Опт) | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴



