Набридло купувати батарейки для машинки для стрижки катишків? Тоді цей прилад саме для Вас. Дана модель працює від мережі 220 В.. Тепер Ви можете чистити свій одяг від катишків не перериваючись. За допомогою цієї машинки для видалення катишів, Ви подаруєте друге життя светрам, кофтинок, шапок і шарфів, спідниць та блуз. Ваші речі завжди будуть як новенькі! А також дану модель можна використовувати як машинку для стрижки ворсу і прилад для видалення пуху. Переваги машинки для видалення катишків: видаляє катишки і зачіпки; не порет тканина; компактний; проста у використанні; оснащена прозорою знімною ємністю для збору катишек; заощаджує Ваші гроші. Щоб машинка для видалення катишків працювала ефективно, рекомендується: при заповненні контейнера для катишків на 80% очищати його; зберігати прилад в сухому місці, НЕ опускати у воду; протирати після кожного використання; обережно чистити одяг біля гудзиків, швів, блискавок, приклеєних на одяг - елементів, сполук; річ, яку будуть чистити, необхідно класти на рівну поверхню. Характеристики Габарити (ВхШхГ) 18х 9х 6,5 см Колір: білий з червоним Живлення: 220 В 50 Гц. Потужність: 10 Вт. Довжина шнура: 145 див.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gemei |
| Країна виробник | Китай |
| Час заряду акумулятора | 2 годин |
| Час роботи від акумулятора | 40 хв |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Захисна кришка для лез | Так |
| Захисна металева сітка | Так |
| Кнопка вкл./викл. | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал резервуара | Прозорий пластик |
| Об'єм резервуара для катишків | 50 мл |
| Споживана потужність | 10 Вт |
| Мережевий адаптер | Так |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Білий |
| Щіточка для чищення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ВхШхГ) | 18х9х6,5 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Кількість в ящику | 60 |
| Комплектація | Інструкція; Машинка від катишків |
| Мінімальна кількість (Опт) | 1 |
| Потужність, Вт | 10 |
| Особливості | Захисна кришка |
| Харчування | Мережа 220В |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Колір | Помаранчевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320 ₴





