За допомогою машинки для стрижки MS 3305 чоловіки можуть швидко і зручно підрівняти волосся. Модель універсальна, підходить як для домашнього, так і для салонного використання. Пристрій має 4 насадки, завдяки яким можна обробляти волосся на довжину від 3 до 12 мм. Використовуючи змінні насадки, можна настроювати прилад під певний режим. Модель включається зручним боковим перемикачем. Пристрій працює від електромережі і споживає при цьому лише 10 Вт. В комплекті також йдуть перукарські ножиці і гребінець, які дозволяють обробляти найбільш проблемні і неслухняне волосся. Для забезпечення тривалої і безперебійної роботи необхідно приділяти увагу належного догляду за пристроєм. Для цього використовуйте щіточку і масло для змащування сталевих лез. Характеристики: Мінімальна довжина стрижки: 3 мм; Потужність: 10 Вт; Живлення: мережа; Максимальна довжина стрижки: 12 мм; Кількість насадок в комплекті: 4; Число установок довжини: 5; Габарити і вага 55 х 190 х 55 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Domotec |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Дитяча/тиха стрижка | Так |
| Кількість насадок | 4 |
| Кількість установок довжини | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тример для окантовки | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Машинка для стрижки |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина мережевого шнура (м) | 1.8 |
| Додаткові характеристики | Низький рівень вібрації і шуму |
| Індикатор заряду батареї | Відсутній |
| Кількість в ящику | 24 |
| Комплектація | Гребінець; Щіточка; Насадки; Ножиці |
| Максимальне значення довжини волосся (мм) | 12 |
| Мінімальна кількість (Опт) | 1 |
| Насадки | Насадка гребінь |
| Харчування | Мережа 220 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип установки довжини | Знімні насадки |
| Установки довжини стрижки (мм) | 3, 6, 9, 12 |
| Ширина ножа (мм) | 45 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 295 ₴




