Машинка для стрижки волосся Domotec MS-3303 дасть можливість підстригтися або підрівняти довжину волосся тоді, коли вам зручно, сэкономя час і гроші. Машинка проста у використанні і дозволяє в домашніх умовах створити будь-яку зачіску. Леза зроблені з нержавіючої сталі і забезпечують точність і акуратність контуру стрижки. Прилад володіє потужністю 12 Вт і працює від мережі 220 В, має шнур довжиною 1,5 м і зручну петлю для підвішування. Для використання даного пристрою не потрібно володіти професійними навичками перукаря. В комплекті є чотири знімних гребеня для регулювання довжини стрижки, тонка гребінець, ножиці, щітка для чистки лез, масло для машинки, захисне пристосування для лез, інструкція. Характеристики Потужність: 12 Вт Кількість насадок: 4; Петля для підвішування; Розміри: 50 х 180 х 40 мм; Вага: 0.3 кг; Захисна кришка: Так; Ширина леза: 45 мм; Матеріал лез: Нержавіюча сталь; Максимальна довжина стрижки: 12 мм; Мінімальна довжина стрижки: 1 мм; Тип живлення: Мережа 220 В; Щіточка для чищення: Так; Колір корпусу: Сріблясто-чорний; Довжина мережевого шнура: 1.5 м
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Domotec |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Дитяча/тиха стрижка | Так |
| Кількість насадок | 4 |
| Кількість установок довжини | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Тример для окантовки | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Машинка для стрижки |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина мережевого шнура (м) | 1.8 |
| Індикатор заряду батареї | Відсутній |
| Кількість в ящику | 24 |
| Комплектація | Гребінець; Щіточка; Насадки; Ножиці |
| Максимальне значення довжини волосся (мм) | 12 |
| Мінімальна кількість (Опт) | 1 |
| Насадки | Насадка гребінь |
| Харчування | Мережа 220 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип установки довжини | Знімні насадки |
| Установки довжини стрижки (мм) | 3, 6, 9, 12 |
| Ширина ножа (мм) | 45 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 295 ₴




