
Кріплення для ТБ 26-55 V5(Art-6888)
475 ₴
- В наявності
- Код: 13623
+380 (68) 117-70-60
- +380 (66) 516-60-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настінне кріплення для ТВ з діагоналлю 26-55 це пристосування для кріплення телевізора безпосередньо на стіну. Дуже зручно і практично. Особливо Ви оціните це пристосування в невеликих приміщеннях, наприклад, на кухні, де немає можливості встановити спеціальну тумбу під телевізор. Кріплення дозволяє встановити плазму діагоналлю 55 дюймів. Кріплення відрізняється надійністю і довговічністю. У комплекті є все необхідне для установки. Кронштейн виготовлений із сталі високої якості і витримує навантаження до 50 кг. Настінне кріплення для ТВ – простий, функціональний і недорогий пристрій. Воно стане хорошим рішенням для всіх тих, хто хоче встановити свою плазму прямо на стіну.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для РК-телевізорів/плазм |
| Тип кронштейна | Консольний |
| Форма кронштейна | Квадратна |
| Спосіб установки | Настінний |
| Матеріал кронштейна | Сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Колір | Чорний |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Кут нахилу | 15 град. |
| Кут повороту | 45 град. |
| Кількість осей обертання | 2 |
| Привід | Ручний |
| Дистанційне управління | Ні |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Висота | 25 мм |
| Вага | 1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Сталева |
| Діагональ екрану (дюйм) | 26-55 |
| Кількість в ящику | 10 |
| Вид | Настінний |
| Категорія | Кронштейни |
| Мінімальна кількість (Опт) | 1 |
| Кут нахилу (град.) | ±15° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 475 ₴


