Кріплення для телевізора 15-42" HT-001 являє собою сучасне спеціальне кріплення для ТБ, яке дає можливість користувачам максимально безпечно і надійно закріпити телевізор на стіні, а не, наприклад поставити на тумбу. Дана модель є міцною, а також якісної, завдяки тому, що виготовлена з високоміцної сталі. Сьогодні саме таке розміщення телевізора в кімнаті вважається найбільш стильним і зручним, адже воно не займає в приміщенні багато місця. Пристрій відрізняється своєю універсальністю, з його допомогою можна встановлювати телевізори, діагональ яких становить від 15 до 42 дюймів і вагою до 40 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для ЕПТ-телевізорів |
| Тип кронштейна | Консольний |
| Форма кронштейна | Квадратна |
| Спосіб установки | Настінний |
| Матеріал кронштейна | Сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Колір | Чорний |
| Максимальне навантаження | 40 кг |
| Кут нахилу | 15 град. |
| Кут повороту | 15 град. |
| Кількість осей обертання | 2 |
| Привід | Ручний |
| Дистанційне управління | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Висота | 250 мм |
| Вага | 0.78 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Сталева |
| Діагональ екрану (дюйм) | 15-42 |
| Кількість в ящику | 20 |
| Вид | Настінний |
| Категорія | Кронштейни |
| Гарантія | 14 днів |
| Мінімальна кількість (Опт) | 1 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кут нахилу (град.) | + 5 ° ~ -15 ° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 286 ₴



