Кавомолка DOMOTEC MS-1106 - чудовий побутовий пристрій для цінителів свіжозвареного натуральної кави. Вона швидко подрібнить кавові зерна і дасть можливість насолодитися ароматною кавою. Кавомолка підійде для подрібнення кави, горіхів, сухих бобів і зернових культур, також вона володіє великим контейнером для подрібнення. Займає небагато місця завдяки невеликим розмірам. Призначення: Побутове Тип кавомолки: Ротаційна (ножова) Тип приводу: Електропривод Режим роботи: Імпульсний Споживана потужність: 120 Вт Напруга: 220V / 50HZ Довжина мережевого кабелю: 83 см; Об'єм контейнера для зерен: 70 р. Матеріал: нержавіюча сталь, окантовка пластик. Розміри: 86 x 106 x 176 мм Вага: 600 р.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Domotec |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Ємність для меленої кави | Ні |
| Матеріал | Алюміній |
| Призначення | Побутове |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм ємності для меленої кави | 150 г |
| Споживана потужність | 120 Вт |
| Регулювання ступеня помолу | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип кавомолки | Ножова |
| Тип приводу | Електропривод |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.500 кг |
| Гарантія | 14 днів |
| Дисплей | Немає |
| Кількість в ящику | 24 |
| Комплектація | Кофемолка |
| Матеріал корпусу | Метал; Пластик |
| Мінімальна кількість (Опт) | 1 |
| Потужність, Вт | 120 |
| Об'єм контейнера для зерен (г) | 70 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Роторна |
| Тип управління | Електричний |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320 ₴





