Мультипанель Tac Tool 18 в 1 Мультитул
Multi hammer 18в1 знадобиться кожному чоловікові, який збирається на дачу, до турпоходу або просто затіяв невеликий ремонт. Не потрібно тягати за собою шухлядки з інструментами, коли під рукою є такий мультитул із 18 інструментами. Підходить для використання в побутових умовах, а також в офісах, на природі, у горах, на риболовлі, полюванні тощо.Модель містить такі інструменти: молоток, пасатижі, секіра, пасатижі для труб, кусачки, ніж прямий, відкривачка, долото, гайковий ключ (6, 7, 8,10 мм), клинок зазубрений, плоска викрутка, пилочка для нігтів, лезо пили, знімач для рибальського гачка, викрутка.Многофунціональний мультитул виготовлений із неіржавкої сталі та досить міцний, щоб впоратися зі складними завданнями.
Розміри 16x9x2.5 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TV One |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор мультитула | Ніж, Ручка, Молоток |
| Кількість інструментів | 18 шт. |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 25 мм |
| Вага | 320 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Довжина у складеному стані | 16 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Повнорозмірні |
| Кількість в ящику | 48 |
| Мінімальна кількість (Опт) | 1 |
| Інструменти в комплекті | пасатижи, сокира, пасатижи для труб, кусачки, ніж прямий, відкривачка, долото, гайковий ключ (6, 7, 8, |
Інформація для замовлення
- Ціна: 395 ₴





