Перетворювач 1000W SSK AC/DC 24V , який ви можете використовувати як в автомобілі, так і встановити його стаціонарно. Збалансована потужність і низький струм холостого навантаження. Забезпечить роботу більшості електроприладів і деяких електроінструментів. Має захист від перевантаження, температурний захист, захист від короткого замикання.
Ви можете встановити цей перетворювач самостійно, проте ми рекомендуємо звернутися до професіоналів для правильного вибору потужності акумуляторів і встановлення. Перетворювач напруги перетворює постійну вхідної напруги DC 24 В на змінну напругу AV 220B. Перетворювач призначений для під'єднання до автомобільного акумулятора електроприладів різної потужності, що працюють від мережі зі змінною напругою.
Характеристики Напруга на виході: 220 В Номінальна потужність: 1000 Вт Максимальна потужність: 2000 Вт Вхідна напруга — 10-15 В Частота на виході: 50 Гц Форма вихідного сигналу — ступенева апроксимація синусоїди КПД 90% Температура довкілля середовища: -10...+50С
Технічні характеристики:
- Вхідна напруга: 10-15В
- Напруга на виході: 220-240В
- Номінальна потужність: 1000Вт
- Пікова потужність: 2000Вт
- Частота на виході: 50±2%
- Форма вихідного сигналу — східчаста апроксимація синусоїди
- ККД 90%
- Температура довкілля: -10...+50С
- Межа низької напруги 9,7-10,3 В
- Межа високої напруги 14,5-15,5 В
- Захист від короткого замикання, перевантаження, високої та низької напруги, перегрівання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Допустима пікова потужність | 1500 Вт |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| ККД, не менше | 90 % |
| Максимальна потужність | 1000 Вт |
| Номінальна потужність | 1000 Вт |
| Номінальна вхідна напруга | 24 В |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Перевантажувальна здатність | 150% |
| Стан | Новий |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Частота | 50 Гц |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Допустима потужність (Вт) | 1000 |
| Захист | Від перегріву; Від перевантажень; Від короткого замикання |
| Кількість в ящику | 40 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Мінімальна кількість (Опт) | 1 |
| Номінальна потужність, Вт | 1000 |
| Номінальна вхідна напруга (В) | 24 |
| Номінальна вихідна напруга (В) | 220 |
| Підключення пристрою | До акумулятора автомобіля |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип монтажу | Зовнішній |
| Тип пристрою | Інвертор |
| Колір | Золотистий |
- Ціна: 1 600 ₴



