Термос харчовий A-Plus 0,5 л.
Термос харчовий A-plus 1662 – це чудове рішення для збереження температури їжі, яку ви взяли із собою. Завдяки широкій горловині, цей термос зручно наповнювати різноманітними продуктами. Його об'єм становить 500 мл, саме для порції їжі на обід для невеликої родини чи компанії.
Корпус і колба термоса A-plus 1662 виготовлені з високоякісної міцної нержавіючої сталі, яка не схильна до окислення і не впливає на смак продуктів. Термос закривається великою кришкою закруткою, яка збереже продукти від проливання.
Характеристики термосу A-plus 1662:
• Харчовий термос
• Об'єм: 500 мл
• Виготовлений із високоякісної нержавіючої сталі 18/8
• Зручно та легко відривається та миється
• Розмір: 15,5*10,5 см
• Вага: 0,5 до
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип термоса | Харчовий |
| Об`єм | 0.5 мл |
| Помповий механізм | Ні |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Колір | Сріблястий |
| Ручка | Немає |
| Час збереження тепла | 6 годин |
| Час збереження холоду | 6 годин |
| Кількість чашок | 1 |
| Кількість відділень для їжі | 1 |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Виробник | A-plus |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Термос |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 160 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Вага | 700 г |
| Ширина горловини | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм, л | 0.50 |
| Особливості | Можна мити в посудомийній машині |
| Додаткові характеристики | Зберігає тепло і холод до 6 годин |
| Кількість в ящику | 12 |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Вид | Харчової |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Мінімальна кількість (Опт) | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 395 ₴



