Машинка для видалення катишків Gemei GM-231 допоможе продовжити життя улюбленої речі з Вашого гардеробу. Вона має простий принцип роботи: при проходженні поверхні катишки акуратно збриваються гострими лезами, не порушуючи цілісності тканини, і потрапляють в спеціальний резервуар. У комплекті йде щіточка для швидкого і зручного очищення лез. Характеристики: Живлення: Акумулятор; Матеріал резервуара пластик Кнопка вкл./викл. Мережевий адаптер Матеріал корпусу Пластик Комплектація: Машинка для видалення катишків GEMEI GM-231 Кабель для зарядки Насадка, Щітка для чищення
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gemei |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Споживана потужність | 4 Вт |
| Об'єм резервуара для катишків | 30 мл |
| Матеріал резервуара | Прозорий пластик |
| Захисна кришка для лез | Так |
| Захисна металева сітка | Так |
| Щіточка для чищення | Так |
| Мережевий адаптер | Так |
| Час роботи від акумулятора | 60 хв |
| Час заряду акумулятора | 4 годин |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Помаранчевий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 195 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Глибина | 35 мм |
| Вага | 0.35 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Помаранчевий |
| Харчування | Мережа 220В |
| Комплектація | Машинка від катишків; Інструкція |
| Особливості | Контейнер для катишків |
| Кількість в ящику | 60 |
| Час роботи від акумулятора (мін) | 60 |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Мінімальна кількість (Опт) | 1 |
| Час заряду акумулятора (год) | 8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280 ₴




