-15%

Термос вакуумний А-Плюс із чохлом 1 л металевий
425 ₴
361,25 ₴
- В наявності
- Код: 10091
+380 (68) 117-70-60
- +380 (66) 516-60-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Термос вакуумний А-Плюс із чохлом 1 л металевий чудово підходить для дальніх поїздок, турпоходів, подорожей або роботи в офісі. Він виготовлений із високоякісної неіржавкої сталі з подвійними стінками, що дає змогу утримувати температуру до 24 годин. Виготовлений із легкого та міцного металу з герметичною ізоляцією. Виріб має стильний дизайн із матовим поліруванням корпусу. Комплектується знімною кришкою-чашкою з клапаном-поїлкою. У наборі йде зручний чохол із ручками для перенесення. Матеріал Сталь Особливості Металева колба Об'єм 1,0 л
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип термоса | Питний |
| Об`єм | 1 мл |
| Помповий механізм | Так |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Ручка | Немає |
| Час збереження тепла | 12 годин |
| Час збереження холоду | 12 годин |
| Кількість чашок | 1 |
| Кількість відділень для їжі | 1 |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Виробник | A plus |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Термос |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Глибина | 240 мм |
| Вага | 900 г |
| Ширина горловини | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Об'єм, л | 1 |
| Особливості | Металева колба |
| Кількість в ящику | 30 |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Вид | Питної |
| Мінімальна кількість (Опт) | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 361,25 ₴


