Електрична кавоварка, розрахована на приготування кави в домашніх умовах. З її допомогою Ви зможете швидко приготувати смачний і підбадьорливого кави і насолодитися його неповторним смаком і ароматом, а стильний ергономічний дизайн кавоварки прекрасно підійде до будь-якого кухонного інтер'єру. Кавоварка оснащена зручною пластиковою ручкою, що робить її використання ще більш практичним і комфортним, і завдяки своїм компактним розмірам не займе багато місця на кухні. Прилад працює від електромережі 220 вольт і має простий і зрозумілий функціонал, в якому розбереться навіть дитина. Така кавоварка стане просто незамінним атрибутом для кожного кавомана або прекрасним і корисним подарунком до будь-якого свята.Переваги:оптимальна ємність, що відповідає обсягу 3 чашок кави;за допомогою кавоварки виходить кава прекрасної якості, можна варити напої різної міцності;користуватися обладнанням може кожен – процес приготування простий і швидкий.кавоварка компактна, підключається до стандартної мережі і підходить для використання в квартирі або будинку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TV One |
| Країна виробник | Китай |
| Вбудована техніка | НІ |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Призначення | Побутове |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об`єм | 0.8 л |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип використовуваної кави | Мелений |
| Тип кавоварки | Кава "по-турецьки" |
| Тип професійної кавомашини | Традиційна |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в ящику | 40 |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Мінімальна кількість (Опт) | 1 |
| Потужність | 800 W |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Сфера використання | Для дому |
| Тип | Електрична |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320 ₴




