Тример 595 від компанії Gemei є найпопулярнішим тримерами з лінійки "Для Нього" від компанії Gemei. Чим же він вирізняється? По-перше, в очі відразу впадає багатий зовнішній вигляд, китайці тішать цим, адже золото завжди вважалося еталоном елегантності та статичності. По-друге, у цій моделі встановлені всі насадки для чоловіка.
По-третє, вчотирьох і в-п'яті, його ергономічний дизайн і зручність користування підкорило вже багатьох чоловіків.Набір для стриження 3 в 1 Gemei замінює собою кілька приладів. Ви зможете гладко голитися, підстригати контури бороди та скронь, а також позбуватися небажаного волосся на тілі. Електробритва обладнана сітчастою бритвою, яка ідеально підійде для шкіри з високою чутливістю.
У ній бритвована головка відокремлена від обличчя сіточкою, яка унеможливлює поріз і знижує подразнювальну дію. Різальні елементи тримера виготовлені зі сплаву титану, який забезпечує високу надійність і довговічність. Бодигроммер із регульованою насадкою дає змогу вибрати довжину волосся від 3 до 6 мм, з кроком 1 мм. Має акумуляторний тип живлення. Час роботи за повного заряду становить 60 хвилин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gemei |
| Тип електробритви | сіткова |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Кількість бритвених головок | 2 |
| Можливість вологого гоління | Ні |
| Рухливий бритвений блок | Так |
| Плаваючі бритвені головки | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тример | Так |
| Регулювання рухливості бритвеного блоку | Так |
| Дисплей | Ні |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Час заряду акумулятора | 5 годин |
| Час роботи від акумулятора | 70 хв |
| Швидка зарядка | Ні |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Індикатор залишкового заряду | Ні |
| Індикатор очищення | Ні |
| Відсік для збору волосків | Ні |
| Стаціонарний зарядний пристрій | Так |
| Захисна кришка | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Щіточка для чищення | Так |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Прогумована рукоятка | Ні |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 160 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Глибина | 24 мм |
| Вага | 0.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для носа і вух; Для бороди і вусів; Для стрижки; Для брів |
| Потужність, Вт | 3 |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Кількість в ящику | 60 |
| Вид | Багатофункціональний набір |
| Тип гоління | Сухе |
| Тип управління | Ползунковое |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Мінімальна кількість (Опт) | 1 |
| Тип установки довжини | Знімні насадки |
- Ціна: 345 ₴







