Інвертор автомобільний Перетворювач 2000W SSK AC/DC 12V
Перетворювач постійного струму.Цей прилад призначений для перетворення електрики з 12 V на 220 V.
Дає змогу під'єднувати навантаження до 2000 W. Наприклад: відеокамеру, телефон, ноутбук, різну аудіо- та відеотехніку, електробритву та інші електроприлади. Корпус зроблений із міцного алюмінію, у задній частині перетворювача розміщений вентилятор, який сприяє охолодженню приладу. Спереду розташовані розетка, кнопка вмик./вимк. і вихід USB з напругою 5 V, а також світлові індикатори режимів роботи
. Цей прилад може бути використаний: в автомобілі, катері, в сонячних і вітрових електрогенераторах, для аварійних робіт та інше.
Характеристики
Допустима потужність (Вт) 2000
Захист Від перегрівання та Від перевантажень
Матеріал корпусу Алюміній
Номінальна потужність (Вт) 2000
Номінальна вхідна напруга (В) 12
Номінальна вихідна напруга (В) 220
Під'єднання пристрою До акумулятора автомобіля
Тип монтажу Зовнішній
Країна-виробник товару GPS
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Вхідна напруга | 12 В |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Довжина шнура | 0.5 м |
| Індикатор роботи | Так |
| Напруга живлення | 12 В |
| Номінальна сила струму | 5 А |
| Підключення пристрою | Штатний дріт |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Інвертор |
| Колір | Золотистий |
| Ширина | 220 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Допустима потужність (Вт) | 2000 |
| Захист | Від перегріву; Від перевантажень; Від короткого замикання |
| Кількість в ящику | 30 |
| Матеріал корпусу | Алюміній + пластик |
| Мінімальна кількість (Опт) | 1 |
| Номінальна потужність, Вт | 2000 |
| Номінальна вхідна напруга (В) | 12 |
| Номінальна вихідна напруга (В) | 220 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип монтажу | Зовнішній |
- Ціна: 1 659 ₴



