
Бінокль водонепроникний Bushnell 60X90 Потужний Чорний
1 195 ₴
- В наявності
- Код: 4001
+380 (68) 117-70-60
- +380 (66) 516-60-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бинокль Bushnell 60X90 Потужний Чорний
Бінокль Bushnell 60X90 7011 Black — чудовий варіант для туризму та активного відпочинку. Має пластиковий корпус. Оптичні якості забезпечать власнику чітку та яскраву картинку. Широке поле огляду дає змогу бачити великі об'єкти — під час спостереження за смугами птахів, спортивними змаганнями тощо.
Характеристики:
- Кратність: 10х - 60х;
- Система призм: Porro;
- Колір: чорний;
- Матеріал корпусу: пластик;
- Матеріал лінз: оптичне скло;
- Діаметр об'єктива: 60 мм;
- Міжпрозора відстань: 57-72 мм;
- Діапазон діоптрійного настроювання: -4...+6 dpt;
- Вага: 1020 г;
- Габаритні розміри: 220 х 210 х 85 мм.
Комплектація:
- Бінокль;
- Шнурок;
- Серветка;
- Кришки об'єктивів і окулярів;
- Чехол.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bushnell |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Бінокль |
| Призначення | Загального призначення |
| Тип кратності | Змінна |
| Мінімальна кратність | 10 х |
| Максимальна кратність | 60 х |
| Діаметр об'єктиву | 90 мм |
| Матеріал корпусу | Прогумований пластик |
| Колір | Чорний |
| Водостійкість | Так |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Висота | 75 мм |
| Вага | 1200 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 195 ₴




