Палатка туристична 3-х місцева (р-р 2х1.5,1,1 м, ), кемпінговий.
Призначення: універсальна
Місткість: 2-х 3-х місцева
Кількість шарів: одношарова
Розмір: 200X1.5Х110см
Матеріал: поліестер
Матеріал дна: поліетилен
Матеріал дуг: склопластик (Fiberglass)
Водостійкість: 1100мм
Верхня частина виробу виготовлена з поліестеру. Цей матеріал міцний і еластичний, не пропускає вологу. Дно намету вкрито поліетиленом. Даний вид матеріалу знаменується відмінними вологовідштовхуючими властивостями, легко очищається, а також має високу щільність, яка не дозволяє наметі розтягуватися і рватися. Модель забезпечена антимоскітною сіткою, яка убезпечить вас від дискомфорту і докучливих комах.
Дуги намету зроблені з міцного матеріалу Fiberglass. Навіть при постійному складанні і розкладанні намету дуги не деформуються і не ламаються. В комплект входить сумка для перенесення намети.
Намет потрібно берегти від відкритого вогню та високих температур. Ставте намет на твердій поверхні, зберігайте в чистому і сухому вигляді
- Дуже проста і швидка установка
- 3-х місний намет
- Форма півсфери
- Антимоскітна сітка
- Колір: камуфляж (літній ліс)
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість відтяжок | 6 |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Кількість спальних місць | 3 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Вікна вентиляції | 1 |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Вага | |
| Вага | 2 кг |
| Мінімальна вага | 1 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 2000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 1100 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 110 см |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 150 см |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 10 см |
| Длина в упаковке | 68 см |
| Ширина в упаковке | 15 см |
| Дуги | |
| Діаметр | 8 мм |
| Дуги | Фіберглас |
| Кількість дуг | 2 |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Армований поліетилен |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 750 ₴




