
Термос харчовий A-plus з 3-ма судками всередині і ложка з виделкою 22х13см 2 л Сталевий
645 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1001
+380 (68) 117-70-60
- +380 (66) 516-60-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Термос харчовий з 3-ма судками всередині ложка з вилкою 22*13см 2л Сталевий
Термос для їжі та пиття - це чудова альтернатива харчуванню в кафе та столовках. Ви зможете приготувати повноцінний обід та взяти його з собою. Вам не потрібно буде його розігрівати, адже термос добре зберігає тепло. Ви зможете смачно пообідати будь-де, якщо візьмете з собою такий портативний обід! Термос виконаний з харчової нержавіючої сталі, він легко миється і з нього зручно їсти. Термос чудово зберігає тепло чи холод, залежно від їжі Також для цього в комплекті з термосом передбачено посуд та столові прилади, які компактно складаються та легко транспортуються разом із термосом. Для зручності використання у представленому термосі передбачений спеціальний поворотний клапан. Термос підійде для офісних працівників, студентів, спортсменів та мандрівників. До того ж такий термос буде чудовим подарунком на свято! Характеристики: • Харчовий термос • Об'єм: 2л • Виготовлений із високоякісної нержавіючої сталі 18/8 • Зручно та легко відривається та миється • У наборі 3 судочки, які укладаються всередину та вилка з ложкою в чохлі, що кріпиться збоку • Зовнішній корпус має подвійну стінку • Зручний ремінь для перенесення • Розмір: 22*13 см • Вага: 1 кг Комплектація: - Термос - 3 судочки - Ложка + вилка + чохол для них - Ремінь - Коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип термоса | Харчовий |
| Об`єм | 2 мл |
| Помповий механізм | Ні |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Колір | Сріблястий |
| Ручка | Немає |
| Час збереження тепла | 12 годин |
| Час збереження холоду | 12 годин |
| Кількість чашок | 2 |
| Кількість відділень для їжі | 3 |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Виробник | А-Плюс |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 22 мм |
| Ширина | 13 мм |
| Глибина | 20 мм |
| Вага | 1000 г |
| Ширина горловини | 12 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 645 ₴




