
Акустична колонка портативна ZQS8231 з 2 мікрофонами пультом USB SD FM AUX Bluetooth квітнозубкою 60 Вт (30 Вт*2 шт.)
7 045 ₴
5 988,25 ₴
- В наявності
- Код: 8231
- +380 (66) 516-60-02
Акустична колонка портативна ZQS8231 з 2 мікрофонами пультом USB SD FM AUX Bluetooth Світломузикою 60 Вт (30 Вт*2 шт.)
Портативна акустична колонка ZQS8231 — це екстраординарна аудіосистема, розроблена для створення максимально потужного та дивовижного звукового та світлового шоу на наймасштабніших заходах. Вона обладнана двома динаміками по 30 Вт кожен (загальна потужність 60 Вт), що гарантує безпрецедентно глибоке, насичене та гучне звучання, здатне озвучити великі відкриті простори або великі приміщення. До комплекту входить два бездротові мікрофони , що ідеально підходять для професійного караоке, виступів або проведення урочистостей дуетом. Широкий набір інтерфейсів, як-от USB, SD, FM-радио и AUX , а також бездротове під'єднання через Bluetooth дає змогу відтворювати музику з різних джерел.
Вбудована Світломузика створює динамічну та незабутню атмосферу, синхронізуючись зі звуком. Попри великі розміри зручна ручка та колеса неабияк спрощують переміщення цієї потужної колонки.
Характеристики:
Номінальна потужність: 60Вт
НЧ: 2х30W-8"woofer
ВЧ: 2х5W-1"piezo tweeter Вбудований
з дисплеєм MP3 USB/SDcard плеєр, FM тюнер
Функція під'єднання зовнішніх пристроїв через Bluetooth
на два радіомікрофони 60Hz-20KHz Чутливість (1W/1M): 89dB Входи: 1Mic,1Line,1USB,1SD card Bluetooth 5.0 FM радіо Еквалайзер 4 повний з параметрами POP,.
Мікрофони 2 шт.:
Вбудований акумулятор, заряджання тип C 5 В,
На мікрофонах регулювання гучності
Передавач Bluetooth до 10 метрів
Регулювання Ехо
Li-tion battery 6000mAh
Індикація заряду батареї
Кабель для заряджання в комплекті
Робота від акумулятора 4-8 годин
Транспортування:
Колеса для транспортування
Висувна ручка — колонка візка
Розмір в упакованому вигляді:
901x314x291 мм
Вага з упаковкою:
12.1 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ZQ |
| Країна виробник | Китай |
| Формат акустики | Стерео |
| Сумарна потужність звуку | 60 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа |
| Чутливість | 128 дБ |
| Мінімальна частота | 28 Гц |
| Максимальна частота | 22000 Гц |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Особливості | FM-приймач, Бездротовий пульт ДУ |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Час автономної роботи | 5 годин |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 291 мм |
| Глибина | 314 мм |
- Ціна: 5 988,25 ₴





