
Складаний стілець раскладне крісло з підлокітниками до 120 кг для туризму дачі кемпінгу відпочинку на природі 76x51x50 см
1 222 ₴
989,82 ₴
- Готово до відправки
- Код: до 120 кг
- +380 (66) 516-60-02
Складаний стілець розкладне крісло з підлокітниками до 120 кг для туризму дачі кемпінгу відпочинку на природі 76x51x50 см
Змініть ваш простір за допомогою витонченого складаного стільця, який гармонійно поєднує в собі естетику, зручність і функціональність. Надійний металевий каркас і м'яке тканинне сидіння гарантують довговічність і комфорт. Завдяки продуманому механізму складання, цей стілець легко зберігати та транспортувати, що робить його ідеальним рішенням для будь-якого будинку або заходу. Він стане стильним доповненням до інтер'єру, чи то мінімалістична сучасність, чи то витончена класика.
Характеристики:
- тип: стілець складаний
- матеріал каркаса (опор): метал
- матеріал сидіння і спинки: тканина
- максимально допустиме навантаження: 120 кг
- ширина стільця: 500 мм
- глибина стільця: 510 мм
- висота стільця з урахуванням спинки: 760 мм
- колір:
Комплектація
- стілець розкладний
- паковання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Підсклянник | 0 |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Ширина стільця | 500 мм |
| Глибина стільця | 510 мм |
| Висота сидіння стільця | 480 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 760 мм |
| Вага | 5 кг |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
- Ціна: 989,82 ₴





