
Інвертор перетворювач конвертер напруги знижувальний автомобільний 100 A з 24 на 12 В
1 370 ₴
- Немає в наявності
- Код: 100 а
- +380 (66) 516-60-02
Інвертор перетворювач конвертер напруги знижувальний автомобільний 100 A з 24 на 12 В
Застосовується для під'єднання телевізорів, магнітол, мобільного телефона, холодильника, автономного опалювача, цифрової камери, GPS-навігатора, DVD, Монітори.
Застосовується в машинах, де необхідна бортова напруга 24 В (або напруга акумулятора 24 В) перетворити на 12 В, для під'єднання різних пристроїв Вхідна напруга: 24В
Перетворювач напруги 24/12V 100A — перетворювач напруги слугує для перетворення напруги з 24 В на 12 В. Компактний пристрій забезпечує захист від короткого замикання, а також захист від перевищення напруги вище 14,5 вольтів. Чорний дріт — для під'єднання до маси, червоний дріт — запалювання/АСС, жовтий дріт — постійне живлення.
Технічні характеристики:
- Тип товару: Автомобільний перетворювач живлення
- Матеріал: алюмінієвий сплав
- Вхідна напруга: DVC20 — 40 В (24 В) Вихід 12 (±0,5 В)
- Максимальний вихідний струм: 100 А
- Вихідна потужність: 1200 Вт
- Робоча температура: від 0 до 40 °C
- Захист від перегрівання: від 55 до 70 градусів за Цельсієм
- Загуби холостого ходу: 0,10 А
- Максимальне посилення потужності: >90%
- Встановлення:
- Підходить для холодильників, DVD-VCD сабвуферних динаміків, камер із дисплеєм рації.
- Підходить для всіх типів обладнання, що потребує живлення 12 В
Переваги
- Перетворювач має інтелектуальну систему охолодження.
- Всередині є радіатор для відведення тепла.
- На вхідному плюсовому дроті розміщений запобіжник.
- Попереду є діод індикації роботи пристрою.
- Захист від короткого замикання, перегрівання, перевантаження, високої та низької напруги.
Важливо
- Під час експлуатації конвертора рекомендується вибирати потужність пристроїв, що під'єднуються до нього на 15-20 відсотків нижче максимальної вихідної потужності приладу. Треба враховувати, що в міру розряджання акумулятора максимальна вихідна потужність перетворювача знижується і в разі браку потужності він просто не працюватиме або прийде в непридатність.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Номінальна вхідна напруга | 24 В |
| Номінальний струм | 100 А |
| Частота | 0 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 12 В |
| Коефіцієнт перетворення | 0.5 |
| Номінальна потужність | 800 Вт |
| Допустима пікова потужність | 1200 Вт |
| Струм холостого ходу | 100 А |
| Перевантажувальна здатність | 110% |
| Кількість аналогових входів | 1 |
| Кількість аналогових виходів | 1 |
| Кількість дискретних входів | 1 |
| Кількість дискретних виходів | 1 |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -30 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 45 град. |
| ККД, не менше | 80 % |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Рівень шуму | 45 дБ |
| Колір світлодіода | Зелений |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Захист від переполюсовки | Ні |
| Ступінь захисту IP | 56 |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 100 Вт |
| Сонячна батарея | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 125 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Висота | 30 мм |
| Вага | 1 кг |
- Ціна: 1 370 ₴







