
Ніж складаний кишеньковий туристичний А4157 Дерев'яна ручка у шкіряному чохлі
1 355 ₴
1 084 ₴
- В наявності
- Код: 4157
- +380 (66) 516-60-02
Ніж складаний кишеньковий туристичний подарунковий А4157 Дерев'яна ручка в чохлі
Складаний ніж A4157 — це не просто інструмент, це ваш надійний партнер для будь-яких пригод. Він стане незамінним помічником на пікніку, з легкістю впорається із завданнями з приготування їжі на свіжому повітрі та надасть неоціненну підтримку під час риболовлі або полювання.
Його компактні розміри дають змогу легко помістити його в кишеню або рюкзак, роблячи його ідеальним вибором для походів, кемпінгу та будь-яких подорожей. Крім того, цей ніж чудово підходить для повсякденного міського використання (EDC) — від акуратного розкриття паковань до дрібних побутових завдань.
Ергономічна колодка, виготовлена з благородного дерева та міцного металу, не тільки надає ножу вишуканого, класичного вигляду, але й забезпечує комфортний, впевнений хват у будь-якій ситуації. За ваги всього 175 грамів цей ніж неймовірно легкий, що робить його ідеальним для тривалого носіння без дискомфорту.
Характеристики:
- Тип ножа: Складаний
- Марка стали: 65Х13
- Довжина клинка: 110 мм
- Толщина клинка: 4 мм
- Довжина ручки: 140 мм
- Загальна довжина: 250 мм
- Матеріал руків'я: Метал, дерево
- Маса 175 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Складаний |
| Призначення | Повсякденний |
| Матеріал леза | 440C |
| Твердість ріжучого леза | 57 HRC |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Довжина рукоятки | 140 мм |
| Довжина ножа | 250 мм |
| Довжина у складеному стані | 14 см |
| Поверхня | Глянцевий/матовий |
| Вага ножа | 175 г |
| Колір | Сріблястий |
| Заточка леза | Одностороння |
| Матеріал піхов | Штучна шкіра |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал чохла | Шкіра |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 1 мм |
| Ширина леза | 20 мм |
| Товщина леза | 3.5 мм |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 260 г |
- Ціна: 1 084 ₴




