
Ніж сокира кухонний обробний а4433 для м'яса та рубання кісток мачете туристичний сокиру мисливський секач
1 249 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4663
- +380 (66) 516-60-02
Ніж сокира кухонний | Обробний ніж для м'яса та рубання кісток сокирок секач
Кухонна сокирка
Великий обробний ніж несе в собі широкий функціонал.
Лезо ножа виготовлене з високоякісної сталі, це дає змогу нарізати продукти, покрошити зелень або обробити великі шматки м'яса.
Завдяки товщині клинка та кованого леза оброблення птиці, великої риби та навіть рубання кісток стане справою декількох хвилин.
Обробний ніж сокира — це ніж із характером.
Конструктивно це суцільна металева кована пластина з гарним візерунком і міцним лезом.
Ручка покрита дерев'яними накладками з горіха, темне дерево в поєднанні зі світлим металом роблять ніж ще привабливішим.
Насамкінець колодка зроблена у формі петлі, щоб можна було підвісити на гачок або за бажання протягнути в неї шнур.
Ручка спроєктована так, щоб її було легко тримати, що забезпечує простоту використання.
Якщо ви часто подорожуєте й любите готувати на природі, то обробний ніж-струмок буде незамінним помічником.
Цей неймовірно універсальний інструмент, з ним немає нічого неможливого навіть у виконанні важких завдань, як-от рубка дров.
Характеристики:
Загальна довжина: 345 мм
Довжина клинка: 190 мм
Довжина ручки: 155 мм
Товщина клинка: 8.0 мм
Марка сталі: 5CR15MOV
Матеріал рукояті: Дерево
Вага: 685 г
У комплекті декоративний шкіряний чохол.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Тип | Кухонний топірець |
| Кількість предметів в наборі | 1 |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Довжина леза | 190 см |
| Довжина ножа | 34 см |
| Заточка леза | Одностороння |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сріблястий |
| Вага | 710 г |
| Чохол | Є |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
| Матеріал чохла | Кожа |
| Вага ножа | 685 г |
| Довжина в складеному стані | 34.5 см |
| Довжина ручки | 155 мм |
| Поверхня | Глянсова |
| Твердість різального леза | 57 HRC |
| Склад набору | |
| Кухонна сокира | 1 шт. |
| Розмір леза | |
| Ширина леза | 43 мм |
| Товщина леза | 6 мм |
- Ціна: 1 249 ₴








