Копилка сейф дитяча банкомат для грошей Холодне Серце з кодовим замком
Представляємо не просто скарбничку, а справжній персональний банк для вашої дитини! Цей мініатюрний, але водночас надійний сейф обладнаний сучасним кодовим замком, перетворюючи процес накопичення на захопливу й безпечну гру.
Завдяки такому оригінальному формату, ваш малюк зможе з цікавістю копити кошти на заповітну іграшку мрії або закласти фундамент своїх перших фінансових фінансових фінансових коштів у повній безпеці.
Привабливий дизайн скарбнички гармонійно поєднує в собі приємні для ока відтінки бірюзового й білого, доповнені яскравою наклейкою із зображенням улюблених персонажів популярного мультфільму, що робить її ще бажанішою.
Функціонал скарбниці продуманий до дрібниць: вона обладнана класичним відсіком для монет та інноваційним автоматичним механізмом, який акуратно затягує паперові купюри всередину.
Коли дитина досягне своєї мети та накопичить певну суму, доступ до накопичених скарбів буде максимально простим: досить ввести особистий пароль, провернути замок, і дверцята сейфа плавно відкриється, надаючи доступ до заощадження.
Ефекти моделі:
код вводиться з характерним звуком натискання кнопок;
- коли код введений правильно — спрацьовує мелодія та підсвічується лампочка зеленим кольором;
- коли код введений не правильно — спрацьовує звук «ооо», кнопка підсвічується червоним кольором;
- коли відчиняються двері — спрацьовує звук скрипу дверей.
Щоб уперше відкрити сейф, необхідно ввести код — 0000.
Щоб змінити пароль, відкрийте сейф, натисніть кнопку "*" і не відпускаючи її, введіть новий 4х великий пароль і натисніть кнопку "#".
Після правильного використання пароля код автоматично скидається на стандартний.
Сейф працює від 3 батарейок типу «АА» — не входять до комплекту.
Розміри/габарити:
- довжина: 13 см
- ширина: 12 см
- висота: 18 см
Розмір упаковки: 13×14×19 см
Паковання: коробка
Вік: від 3 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Disney Frozen |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Бірюзовий |
| Матеріал | Полімер |
| Тематика виробу | Казки, кіно, мультфільми |
| Висота | 18 мм |
| Ширина | 13 мм |
| Глибина | 12 мм |
| Вага | 0.8 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 778 ₴



