
Плита газова настільна плитка таганок Styleberg ST-2722 на 2 конфорки для балонного газу
1 598 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2722
- +380 (66) 516-60-02
Плита газова настільна плитка таганок Styleberg ST-2722 на 2 конфорки для балонного газу
Styleberg ST-2722 — настільна газова плита, яка стане вашим незамінним помічником на кухні, дачі або навіть у заміській поїздці. Цей компактний і потужний таганок, розроблений для роботи від балонного скрапленого газу, забезпечить вам повну незалежність від централізованих газових систем і електрики, даючи змогу насолоджуватися свіжоприготованими стравами будь-де.
Корпус плити Styleberg ST-2722 виготовлений із високоякісної неіржавкої сталі. Це не тільки надає їй сучасного й елегантного вигляду, але й гарантує виняткову довговічність, стійкість до корозії й легкість у догляді. Ваша плита матиме бездоганний вигляд навіть після багатьох років інтенсивного використання.
Обладнана двома високопродуктивними конфорками, Styleberg ST-2722 дає змогу готувати кілька страв одночасно. Дві потужні конфорки по 2.8 кВт ідеально підходять для швидкого закипання або смаження.
Styleberg ST-2722 — це не просто плита, це свобода готувати з комфортом і впевненістю, хай де ви будете!
Характеристики:
- Потужність конфорок 2 шт. по 2.8 кВт
- Тип газу — пропан, бутан
- Тиск газу 2800 Па
- Автоматичне підпалювання (п'єзоелемент)
- Матеріал пальників дюралюміній
- Матеріал корпусу неіржавка сталь
- Габаритні розміри 71 х 37 х 9,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Styleberg |
| Вид плити | Настільна |
| Варильна поверхня | Газова |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Зона нагріву | Газові |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Кількість газових конфорок | 2 |
| Кількість електричних конфорок | 0 |
| Кількість індукційних конфорок | 0 |
| Кількість конфорок швидкого розігріву | 0 |
| Розташування конфорок | центральне |
| Конфорка-гриль | Ні |
| Газ-контроль конфорок | Ні |
| Індикатор залишкового тепла | Ні |
| Фритюрниця | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 2800 Вт |
| Таймер | Ні |
| Функція автовідключення | Ні |
| Звуковий сигнал | Ні |
| Автоматика закипання | Ні |
| Терморегулятор | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Годинник | Ні |
| Захист від перегріву | Ні |
| Кришка | Немає |
| Секція для посуду | Ні |
| Електропідпал | Ні |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Кількість режимів роботи | 20 |
| Можливість вбудовування | Ні |
| Довжина кабелю | 0 см |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 95 мм |
| Ширина | 710 мм |
| Глибина | 370 мм |
| Вага | 2 кг |
- Ціна: 1 598 ₴




