
Ніж мисливський туристичний Columbia SA86 дерев'яна рукоять у чохлі
1 645 ₴
1 085,70 ₴
- В наявності
- Код: 1186
- +380 (66) 516-60-02
Ніж мисливський туристичний Columbia SA86 дерев'яна рукоять у чохлі
Ніж мисливський з дерев'яною рукояттю та металевою гардою
нож для полювання Columbia SA86 це гарний ніж для подарунка чоловікові.
Ніж гарної якості робить його чудовим вибором для полювання, риболовлі
Ефектна рукоятка з натуральною дерев'яною накладкою надає ножу преміального зовнішнього вигляду, а підпальцева виїмка та упор забезпечують комфорт і безпеку в роботі.
Гарда з полірованої сталі з декоративним гравіюванням надійно захищає руку від зісковзування.
Лезо виконане з нержавіючої сталі з фірмовим гравіюванням
Стильний та потужний мисливський ніж
Міцне лезо з фуллером із нержавіючої сталі
Зручна дерев'яна рукоять з підпальцевою виїмкою
Гарда із захистом пальців та декоративною вставкою
Ідеальний для полювання, туризму та колекції
Характеристики:
Довжина ножа: 300 мм
Довжина рукояті: 120 мм
Довжина леза: 180 мм
Товщина клинка: 4.0 мм
Марка сталі: 440С
Рукоятка: Дерево, Метал
Ніжні: Кордура, з петлею для пояса
Вага ножа: 300 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Columbia |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Призначення | Полювання |
| Матеріал леза | 440C |
| Твердість ріжучого леза | 57 HRC |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Довжина рукоятки | 120 мм |
| Довжина ножа | 300 мм |
| Довжина у складеному стані | 30 см |
| Поверхня | Глянцева |
| Вага ножа | 300 г |
| Колір | Сріблястий |
| Заточка леза | Одностороння |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал чохла | Нейлон |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 180 мм |
| Ширина леза | 40 мм |
| Товщина леза | 4 мм |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 350 г |
- Ціна: 1 085,70 ₴





