
Ніж сокира кухонний обробний для м'яса птиці та рубання кісток мачете туристичний сокиру мисливський секач
885 ₴
796,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 11111
- +380 (66) 516-60-02
Кухонна сокирка
Великий обробний ніж несе в собі широкий функціонал.
Лезо ножа виготовлене з високоякісної сталі, це дає змогу нарізати продукти, покрошити зелень або обробити великі шматки м'яса.
Завдяки товщині клинка та кованого леза оброблення птиці, великої риби та навіть рубання кісток стане справою декількох хвилин.
Обробний ніж сокира — це ніж із характером.
Конструктивно це суцільна металева кована пластина з гарним візерунком і міцним лезом.
Ручка покрита дерев'яними накладками з горіха, темне дерево в поєднанні зі світлим металом роблять ніж ще привабливішим.
Насамкінець колодка зроблена у формі петлі, щоб можна було підвісити на гачок, або за бажання протягнути в неї шнур.
Ручка спроєктована так, щоб її було легко тримати, що забезпечує простоту використання.
Якщо ви часто подорожуєте й любите готувати на природі, то обробний ніж-струмок буде незамінним помічником.
Цей неймовірно універсальний інструмент, з ним немає нічого неможливого навіть у виконанні важких завдань, як-от рубка дров.
✅ Геометрія танто для точних колючих і рубальних рухів
✅ Декоративний візерунок на клинку під дамаск
✅ Зручна та міцна дерев'яна ручка
✅ Шкіряні піхви з надійною застібкою

Характеристики:
- Довжина ножа: 34 см
- Довжина клинка: 20 см
- Довжина ручки: 14 см
- Товщина обуха: 3.5 мм
- Материал клинка: 440С
- Колодка: Дерево
- Ножі: Екошкіра, з тисненням і петлею
- Вага: 450 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Тип | Ніж універсальний |
| Кількість предметів в наборі | 1 |
| Матеріал леза | Дамаська сталь |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Довжина леза | 20 см |
| Довжина ножа | 34 см |
| Заточка леза | Одностороння |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сріблястий |
| Вага | 450 г |
| Чохол | Є |
| Ніж Накірі | Ні |
| Загальна довжина ножа | 340 мм |
| Петелька для підвішування | Так |
| Комплектація запасними лезами | 0 шт. |
| Споживана потужність | 0 Вт |
| Клавіша автоматичного викиду лез | Ні |
| Самозагострювальні леза | Ні |
| Знімні леза | Ні |
| Можливість нарізки заморожених продуктів | Так |
- Ціна: 796,50 ₴







