Ніж мисливський туристичний KA-BAR у чохлі
Ніж із чорним клинком зарекомендував себе як надійний і універсальний інструмент у будь-яких умовах.
Масивний клинок із вуглецевої сталі покритий чорним антикорозійним складом, що забезпечує захист від вологи та корозії.
Форма клинка «clip point» дає змогу ефективно працювати в тактичних завданнях.
Ручка чудово лягає в долоню, забезпечує надійне схоплення та комфорт під час тривалого використання.
Ножні виготовлені з міцної екошкіри з прошивкою, мають фірмове тиснення USMC і надійну кнопку для фіксації ножа.
Класичне виготовлення робить цей ніж не тільки функціональним, але й колекційно привабливим.
Антикорозійне покриття клинка
Ергономічна ручка
Перевірена часом форма клинка
Характеристики:
- Загальна довжина: 315 мм
- Довжина ручки: 125 мм
- Довжина клинка: 190 мм
- Товщина клинка: 4.0 мм
- Марка сталі: Вуглецева сталь
- Твердість: 56-58 HRC
- Покриття: Чорне антикорозійне
- Ножі: Екошкіра
- Вага: 420
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ka-Bar |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Призначення | Полювання |
| Матеріал леза | Вуглецева сталь |
| Твердість ріжучого леза | 58 HRC |
| Матеріал рукоятки | Поліпропілен |
| Довжина рукоятки | 125 мм |
| Довжина ножа | 315 мм |
| Довжина у складеному стані | 32 см |
| Поверхня | Антивідблискова |
| Вага ножа | 420 г |
| Колір | Чорний |
| Заточка леза | Одностороння |
| Матеріал піхов | Штучна шкіра |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал чохла | Шкіра |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 190 мм |
| Ширина леза | 37 мм |
| Товщина леза | 4 мм |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 555 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 220 ₴










