-15%

Плита інфрачервона електрична RAF R.8050 двоконфоркова настільна електроплита із сенсорним керуванням
3 445 ₴
2 928,25 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8050
+380 (68) 117-70-60
- +380 (66) 516-60-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Плита інфрачервона електрична RAF R.8050 двоконфоркова настільна електроплита із сенсорним керуванням
RAF R.8050 — це сучасна одноконфоркова інфрачервона електроплита, що ідеально підходить для дому, офісу, дачі або гуртожитку. Вона забезпечує швидке та рівномірне нагрівання, заощаджуючи ваш час і електроенергію.
Пристрій обладнаний сенсорним керуванням , цифровим LED-дисплеєм , таймером и регулюванням потужності , що дає змогу точно контролювати процес приготування. Плоска склокерамічна поверхня не тільки має стильний вигляд, але й легко очищається.
Переваги:
- Багатофункціональність: Плита має 2 конфорки із сенсорним керуванням і склокерамічною поверхнею.
- Ефективність: Інфрачервоне нагрівання швидко та рівномірно нагріває посуд, роблячи приготування їжі швидшим і економнішим.
- Безпека Плита не виділяє шкідливого електромагнітного випромінювання.
- Простота керування: Сенсорне керування й ручка роблять використання плити зручним і зрозумілим.
- Компактність Плита має невеликі розміри, що робить її ідеальною для використання на маленьких кухнях.
Характеристики:
- Фактична потужність: 3500 Вт + 3500 Вт
- Таймер: 0-3 години
- Тип панелі: стеклокерамика
- Тип керування: Сенсорний + ручка
- Розмір плити: 200 мм
- Матеріал корпусу: Нержавіюча сталь + оцинкований лист
- Довжина кабелю: 1,1 м
Комплектація
- Плита
- Заводське паковання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAF |
| Вид плити | Настільна |
| Варильна поверхня | електрична |
| Покриття варильної поверхні | склокераміка |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Зона нагріву | Склокерамічний (Hi-Light) |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Кількість газових конфорок | 0 |
| Кількість електричних конфорок | 2 |
| Кількість індукційних конфорок | 0 |
| Кількість конфорок швидкого розігріву | 2 |
| Розташування конфорок | центральне |
| Конфорка-гриль | Ні |
| Газ-контроль конфорок | Ні |
| Індикатор залишкового тепла | Так |
| Фритюрниця | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Звуковий сигнал | Ні |
| Автоматика закипання | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Дисплей | Так |
| Годинник | Так |
| Захист від дітей | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Кришка | Немає |
| Секція для посуду | Ні |
| Електропідпал | Ні |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Кількість режимів роботи | 8 |
| Можливість вбудовування | Ні |
| Довжина кабелю | 1.1 см |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Вага | 3.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 0.5 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 928,25 ₴






