-15%

Мультимейкер сендвічниця вафельниця 7в1 RAF R 552 мультигриль-сапензель-гриль мультипекар 800 Вт
1 899 ₴
1 614,15 ₴
- Готово до відправки
- Код: R 552
+380 (68) 117-70-60
- +380 (66) 516-60-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мультимейкер сендвічниця вафельниця 7в1 RAF R 552 мультигриль бутербродниця гриль мультипекар для кексів пончиків вафель, смайликів, мадолен (печиво у формі морських гребінців) 800 Вт
Мультимейкер RAF може об'єднувати в собі функції кількох приладів, як-от сендвічниця, вафельниця, горішниця, мультигриль, апарат для приготування кексів, пончиків і печива, завдяки змінним формам.
Переваги RAF R 552:
- Багатофункціональність Сендвічниця має 6 режимів приготування різних страв.
- Зручність у використанні : проста конструкція, легко чиститься
- Компактний розмір займає мало місця на кухні
- Висока якість матеріалів : Виготовлений із надійних і безпечних для здоров'я матеріалів
- Стильний зовнішній вигляд підходить для будь-якого інтер'єру.
Характеристики RAF R 552:
- Потужність: 800 Вт
- 7 змінних пластин
- Розмір пластин: 23,5/13,5
- Антипригарне покриття
- 220-240 В, 50-60 Гц, 800 Вт
- Два індикатори живлення та функція готовності
- Легко використовувати та чистити
- Нековзні ніжки
Комплектація
- Мультимейкер RAF R 552
- Змінні пластини 7 шт.
- Інструкція
- Фірмова коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAF |
| Тип приладу | Сендвичница |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Терморегулятор | Так |
| Тип нагріваючої поверхні | Сендвіч панелі |
| Варіант установки | Настільний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Знімні пластини, що нагріваються | Так |
| Зберігання додаткових плиток на корпусі | Так |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор нагріву | Так |
| Лоток для жиру | Ні |
| Ручки, що не нагріваються | Так |
| Термоізольований корпус | Так |
| Регульована висота гриля | Ні |
| Можливість використання на відкритому повітрі | Ні |
| Захист від вітру | Ні |
| Безпечне автовідключення | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Кнопка блокування | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Відсік для шнура | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Розміри робочої поверхні | |
| Ширина робочої поверхні | 23.5 мм |
| Глибина робочої поверхні | 13.5 мм |
| Габаритні розміри гриля | |
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Глибина | 15 мм |
| Вага | 1.3 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 614,15 ₴









