
Ніж мисливський туристичний 3323 синій акрил у чохлі
1 093 ₴
699,52 ₴
- В наявності
- Код: 3323
- +380 (66) 516-60-02
Мисливський ніж туристичний 3323 синій акрил у чохлі
Ніж із синьою ручкою з акрилу — це класичний ніж, який поєднує стильний зовнішній вигляд і практичність.
Його продумана форма ідеально підходить як для різання, так і для виконання коливальних рухів, роблячи його незамінним інструментом.
Клинок вирізняється високою міцністю та гострою.
Тонкі спуски забезпечують чудові різальні властивості, а оптимальна геометрія леза підходить для роботи з іншими матеріалами — від м'яких тканин до щільних.
Колодка виготовлена з міцного акрилу глибокого синього кольору, який не тільки надає ножу стильного вигляду, але й забезпечує надійність в експлуатації. Колодка зручно лягає в руку, ергономічний дизайн забезпечує зручне та впевнене захоплення.
Ніж стане альтернативним вибором для туристів, мисливців і шанувальників активного відпочинку.
ніж з акриловою ручкою знайдеться місце в будь-якому арсеналі, завдяки її поєднанню, надійності, універсальності.
Характеристики:
- Загальна довжина: 255 мм
- Довжина ручки: 125 мм
- Довжина клинка: 130 мм
- Вага: 240 г
Особливості
- Тип ножа: Мисливський ніж
- Марка стали: 95х18
- Твердість: 56-58 HRC
- Матеріал руків'я: Акрил
- Чохол: Екошкіра
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Columbia |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Призначення | Полювання |
| Матеріал леза | 95Х18 |
| Твердість ріжучого леза | 58 HRC |
| Матеріал рукоятки | Бакеліт |
| Довжина рукоятки | 125 мм |
| Довжина ножа | 255 мм |
| Довжина у складеному стані | 26 см |
| Поверхня | Глянцева |
| Вага ножа | 249 г |
| Колір | Сріблястий |
| Заточка леза | Одностороння |
| Матеріал піхов | Штучна шкіра |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал чохла | Шкіра |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 130 мм |
| Ширина леза | 25 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 327 г |
- Ціна: 699,52 ₴





