-12%

Електричний блендер подрібнювач чопер A-Plus OC-1563 з металевою чашею 3 л 600 Вт із двоярусним лезом
795 ₴
699,60 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1563
+380 (68) 117-70-60
- +380 (66) 516-60-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електричний блендер подрібнювач чопер A-Plus OC-1563 з металевою чашею 3 л 600 Вт із двоярусним лезом
Електричний кухонний подрібнювач A-Plus OC-1563 може використовуватися для нарізання м'яса, риби, овочів, сиру, горіхів, фруктів або салатів, дитячого харчування й багато чого іншого. Оснащен мощным 600 Вт двигуном і металевою чашею об'ємом 3 літри.
Усі знімні частини легко мити в посудомийній машині або вручну. Кришку, чашу та ножі можна мити у верхньому кошику посудомийної машини. Ідеально підходить для домашнього використання.
Характеристики:
- Тип: подрібнювач
- Матеріал корпусу: пластик, неіржавка сталь.
- Матеріал чаші: нержавіюча сталь
- Матеріал ножів: нержавіюча сталь.
- Потужність: 600 Вт
- Об'єм чаші: 3 л
- Імпульсний режим роботи
- Захисний блокувальний механізм
- Захист від перегрівання
- Колір: сріблястий
- Виробник: A-Plus
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A-plus |
| Тип блендера | Портативний |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Тип управління | Механічне |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Плавне регулювання швидкості | Ні |
| Імпульсний режим | Так |
| Режим Турбо | Так |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Живлення | Мережа 220В |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Вага | 2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699,60 ₴






