
Стійка для телевізора підлогове кріплення кронштейн TV CART 1500 / 8006 32-70 тримач для ТВ
3 855 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8006
- +380 (66) 516-60-02
Стійка для телевізора підлогове кріплення кронштейн TV CART 1500 / 8006 32-70 тримач для ТВ
Стійка підлогова TL 1500 8006 надає зручне рішення для встановлення телевізора діагоналлю від 32 до 70 дюймів в оптимальному для вас місці та кут нахилу.
Виготовлений із холоднокатаної сталі, кронштейн має високу міцність і довговічність, що дає йому легко витримувати навантаження до 70 кг.
Наявність двох полиць на стійці надає додатковий простір для розміщення проєктора, тюнера або інших необхідних аксесуарів. Унікальні спеціальні коліщатка, прикріплені до основи, забезпечують легку мобільність стійки, даючи змогу вам легко переміщати телевізор кімнатою.
Цей універсальний кронштейн для телевізора поєднує в собі функціональність, міцність і естетичний дизайн, роблячи його ідеальним вибором для вашої домашньої системи розваг. Стильний і практичний, він забезпечує не тільки прекрасний огляд, але й додає функціональність вашому інтер'єру
Характеристики:
- Тип: презентаційна підлогова стійка (кронштейн);
- VESA: 200х200, 200х300, 200х400, 300х200, 300х300, 300х400, 400х200, 400х300, 400х400, 500х200,40 600х200, 600х300, 600х400 мм
- Діагональ: 32"-70”
- Максимальне навантаження: до 70 кг
- Поворот: 360°
- Максимальна висота: 1.8 м
- Висота кронштейна від підлоги регулюється, варіанти регулювання: 1495/1420/1350/1280/1210 мм
- Максимальне навантаження 70 кг
- Легкий і швидкий монтаж;
- Колеса з фіксаторами положення;
- Матеріал: сталь;
- Колір: чорний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для РК-телевізорів/плазм |
| Тип кронштейна | Консольний |
| Форма кронштейна | Квадратна |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Матеріал кронштейна | Сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Колір | Чорний |
| Максимальне навантаження | 70 кг |
| Кут нахилу | 15 град. |
| Кут повороту | 360 град. |
| Кількість осей обертання | 2 |
| Привід | Ручний |
| Дистанційне управління | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Максимальна діагональ телевізора | 70 дюйм |
| Розміри | |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Висота | 1700 мм |
| Вага | 19 кг |
- Ціна: 3 855 ₴









