
Гусятниця казан каструля казанок зі скляною кришкою 5,5 л A-PLUS 1997 з антипригарним покриттям
1 365 ₴
1 228,50 ₴
- В наявності
- Код: 1997
- +380 (66) 516-60-02
Гусятниця казан качальниця казанок зі скляною кришкою 5,5 л A-PLUS 1997 з антипригарним покриттям
Багатофункціональна Гусятниця/Куттниця A-Plus 5,5 л (Модель 1997): Досконалість смаку на Вашій Кухні
Внутрішня поверхня оброблена інноваційним мармуровим антипригарним покриттям. Забудьте про пригоряння — ваші страви будуть ідеально просмажені, легко відокремлюються від поверхні та збережуть свій апетитний вигляд! Це покриття не тільки гарантує бездоганний результат, але й вирізняється винятковою довговічністю й термостійкістю, забезпечуючи довгий термін експлуатації. До того ж воно дає змогу неабияк скоротити використання оливи та жирів, роблячи вашу їжу здоровішою та дієтичнішою.
Ергономічні литі ручки є єдиним цілим із корпусом, що гарантує абсолютну безпеку та максимальну зручність під час переміщення навіть повністю наповненої качениці. Жароміцна скляна кришка — це ваше "вікно" у світ кулінарії: вона дає змогу контролювати весь процес приготування без втрати тепла та дорогоцінного аромату, зберігаючи всі соки та поживні речовини всередині.
Характеристики:
Тип: Універсальна гусниця/тятниця
Матеріал корпусу: Високоякісний литий алюміній
Матеріал кришки: Жаростійке скло
Об'єм: 5,5 л
Антипригарне покриття: Мармурове (поліпшене)
Габаритні розміри (з кришкою):
Загальна висота: 18,5 см
Розміри корпусу (ДШВ без кришки): 38,5 21,5 10,7 см
Розміри кришки: 39 22 6,5 см (висота)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A-plus |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Алюміній |
| Об`єм | 5.5 л |
| Колір | Чорний |
| Внутрішнє покриття | граніт |
| Зовнішнє покриття | граніт |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Кришка | жаростійке скло |
| Ручка | Алюміній |
| Мірна шкала | Да |
| Тип | Каструля |
| Антипригарне покриття | Да |
| Тип дна | Багатошарове |
| Кількість предметів в наборі | 2 |
| Висота каструлі без кришки | 10.7 см |
| Висота каструлі з кришкою | 18.5 см |
| Товщина стінок посуду | 6 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.1 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Тип плити | Склокерамічна, Індукційна, Газова, Електрична |
| Використання в духовці | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Потовщене дно | Да |
| Товщина дна | 8 мм |
| Кришка з отвором для виходу пари | Да |
| Подарункове паковання | Да |
| Спосіб кріплення ручок | Литі (цельнолиті) |
- Ціна: 1 228,50 ₴








