
Гамак гавайський підвісний туристичний садовий двомісний дачний тканинний 150*200 см із дерев'яною планкою
995 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1357
+380 (68) 117-70-60
- +380 (66) 516-60-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Гамак гавайський підвісний туристичний садовий двомісний дачний тканинний 150*200 см із дерев'яною планкою
Гамак із планкою має розмір 200 х 150 см. Це унікальна модель забезпечить вам чудовий відпочинок на природі, на дачі, хай де ви будете, Ви можете взяти із собою цей виріб і відпочивати в ньому. Конструкція Woodland Hammock дасть змогу вашому тілу набути природного положення. Гамак сприяє максимальному розслабленню м'язів. Крім того, виріб має привабливий зовнішній вигляд.
Характеристики:
-
Тип: Гамаки;
-
Тип товару: Складані меблі;
-
Розмір, см: 200 х 150;
-
Максимальне навантаження, кг: 150;
-
Матеріал: Бавовна;
Комплектація
-
Гамак;
-
Чехол.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип гамака | Двомісний |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Тип ложа | Цілісне полотно |
| Матеріал ложа | бавовна |
| Довжина ложа | 2000 мм |
| Ширина ложа | 1500 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Навіс | Не передбачений |
| Каркас (стійка) | Не передбачений |
| Захисна антимоскітна сітка | Не передбачена |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри гамака | |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 1500 мм |
| Висота | 5 мм |
| Вага | 1.8 кг |
| Комплектація гамака | |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Матрац | Ні |
| Декоративна подушка | 0 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 995 ₴



